Početak nove školske godine – reč direktora

Dragi učenici,

Dobro došli u Srednju stručnu školu u Novom Sadu!

Vi ste odabrali nas za svoj put, a mi smo odabrali VAS da budemo podrška na tom putu.
Budući da je putovanje važnije od cilja, želimo da naši učenici tokom četvorogodišnjeg puta sa nama budu inspirisani savladavanjem znanja i skustva, ali i osvajanjem sebe i svog okruženja. U duhu saobraćaja kao naše oblasti poručujemo da putevi treba da budu izazov, da znakove pored puta treba poštovati, da se sa raskrsnicama treba suočiti, ali i tragati za novim, svojim putevima. To je ono čemu dajemo pravo prvenstva, te vam i u novoj školskoj godini želimo dobre puteve!

Direktor Tatjana Popović