Nek’ od tebe život uči

Mladi su naša misija i naš cilј.. Hodnicima škole koračaju naši učenici koji znaju više i umeju dalјe od učionice.. Volimo kada otkrivamo njihove snage.

Zato, sa zadovolјstvom predstavlјamo učenika prvog razreda  Velјka Grahovca

Ceni rad i stvaranje, veoma posvećen porodici-aktivno pruža doprinos u održavanju domaćinstva, a do škole svakodnevno putuje preko 40km.

O sebi kaže da je oduvek voleo da bude uklјučen u poslove kod kuće, jer je to jedan od načina da obraduje svoje roditelјe onim što vešto i brzo uradi.

Velјko se potvrdio i u školi kao savestan, strplјiv, ambiciozan, druželјubiv, uporan.

Odelјenjski starešina, profesor stručnih predmeta, Branko Milјanović, za Velјka kaže:

„Izrazito zainteresovan za saobraćajne propise vezane za motorna vozila, motivisan i pažlјiv na časovima.“

Velјko  Grahovac se bavi rvanjem, u kategoriji starijih kadeta zauzima četvrto mesto u Vojvodini.

Za ovaj sport opredelio se još u trećem razredu osnovne škole kada ga je otac poveo na trening.

Velјko tvrdi da su uspesi rezultat istrajnosti i discipline, kao i želјe za medalјom!

Sada, naš Velјko za cilј ima da dalјim radom napreduje usavršava tehniku u rvanju.

„Ti si uvek krilat bio. Zato leti. Trči. Stvaraj zoru kad je veče. Nek’ od tebe život uči da se peni i da teče.”

– Antić

Velјko, vredimo, jer Te imamo.

Autor teksta: Jovana Jocić