Broj PI

Broj PI (π) je matematička konstanta koja predstavlja odnos obima i prečnika kruga, iracionalan je broj i njegova približna vrednost iznosi 3.14159265.

Zdrava ishrana

Svoju prezentaciju o ishrani i zdravim kalorijama je u okviru časova odeljenskog starešine predstavio i učenicima na smeru tehničar vazdušnog saobraćaja i na smeru elektrotehničar informacionih tehnologija.

Taman

Zimski raspust je prava stvar. Taman se malo odmorite jedni od drugih, taman malo više sna ukradete, taman na malo više žurki odete, taman je sve potaman. Taman ste se odmorili i – školaaaa.

Stop petardama

Ovim putem apelujemo da kažete stop petardama, kako zbog dece, tako i zbog kućnih ljubimaca koji se plaše. Novac namenjen za kupovinu petardi preusmerite u dobrotvorne svrhe i ulepšajte nekome praznike.